Компания "JR Systems" в FaceBook!!!Компания "JR Systems" в Google Plus!!!Компания "JR Systems" в Twitter!!!

Оберіть мову

Оберіть мову

Системы подсчета посетителей. Беспроводные датчики.

Бездротові лічильники відвідувачів JR UNI

Бездротові лічильники відвідувачів JR UNI

Застосування:

JR UNI People counting sensors, wireless, unidirectional, 2.4 GHz, black.
Бездротові лічильники відвідувачів JR UNI використовуються в приміщеннях, де необхідний підрахунок відвідувачів, а так само оповіщення персоналу звуковим сигналом про чергового відвідувача. Передача отриманих даних здійснюється автоматично на колектор даних за допомогою радіоканалу через, задані системою, проміжки часу. Установка системи підрахунку відвідувачів проводиться без проводів і не порушує дизайн приміщення. Лічильники покупців JR UNI функціонують за технологією XLP (eXtreme Low Power), працюючи від батарейок більше 2х років, а це значно економить енергію, та гроші!

Варианти використання:

Лічильники відвідувачів JR UNI використовуються, в приміщеннях:

 • Виставкових залів
 • Кафе
 • Магазинів
 • Салонів
 • Офісів
 • Бібліотек
 • Музеїв

Переваги:

 • Бездротова установка - лічильники відвідувачів просто приклеюються надійного двостороннього липкою стрічкою і встановлюються без монтажу кабелів передачі даних і живлення.
 • Довгий термін роботи - лічильники відвідувачів працюють без заміни батарей строком до 2х років.
 • Бездротова передача даних - лічильник відвідувачів підключається до колектора даних за допомогою бездротового з'єднання по радіоканалу і передає дані в автоматичному режимі.
 • Автономна робота і відмовостійкість - лічильники відвідувачів працюють автономно, без підключення до локального комп'ютера, що спрощує експлуатацію лічильників відвідувачів, а також значно збільшує відмовостійкість всієї системи підрахунку відвідувачів в цілому.

Технічні характеристики:

Назва Опис
Принцип работи Перетин ІК променя
Визначення напрямку Однонаправлений
Внутрішня пам'ять 25 діб, погодинної статистики
Матеріал корпусу ABS Plastic, чорний або білий
Джерело живлення 3 AA батарейки
Термін роботи До 24 місяців (до 2-х років)
Збір даних Колектор JR MOBI або JR LAN
Розміри 67 x 67 x 25мм
Точність підрахунку 95% 2м, >2м -1%/м
Ширина проходу Оптимальний режим від 1м-3м, максимальний 7м
Кут ІК випромінювання
Кріплення Двох стороння липка стрічка або кронштейн
Анти-саботажний захист Звуковий сигнал з налаштованим періодом спрацьовування і звіт в аналітичній програмі

В даний час на ринку представлена ​​велика кількість систем підрахунку, що відрізняються за призначенням, функціоналу, ціною. Нашими автономними системами підрахунку покупців можна відносно недорого вирішити як і просту задачу за підрахунком відвідувачів. Так і більш складну з урахуванням напрямку руху, з можливістю аналізу отриманої інформації на ПК і в мережі.

Системи підрахунку відвідувачів, встановлені на входах, дозволяють з'ясувати загальну кількість відвідувань магазину або торгового центру за певний період часу і отримати звіт, який ілюструє їх динаміку. Порівнюючи отримані результати відвідувань зі звітністю про скоєні покупках і аналізуючи отриману інформацію, можна спланувати рекламну кампанію торгового підприємства так, щоб вона охопила як можна більшу кількість потенційних покупців. Разом з тим при їх використанні можна достовірно, а не «на глаз», оцінити ефективність вже проведеної рекламної кампанії, а також виявити негативні моменти в оформленні торгового залу, що сприяють зниженню купівельної активності.

Системи підрахунку відвідувачів, встановлені усередині торгового залу, допомагають визначити напрямки руху покупців і виявити найбільш популярні у покупців маршрути, а значить, розташувати товар усередині магазина таким чином, щоб представити його покупцеві в найбільш вигідному світлі.