Компания "JR Systems" в FaceBook!!!Компания "JR Systems" в Google Plus!!!Компания "JR Systems" в Twitter!!!

Оберіть мову

Оберіть мову

Системы подсчета посетителей. Беспроводные датчики.

Бездротові лічильники відвідувачів JR REF

Бездротові лічильники відвідувачів JR REF

Застосування:

JR REF People counting sensors, wireless, reflection, 2.4 GHz.
Система підрахунку відвідувачів (лічильники) JR REF призначені для підрахунку людей, які відвідують певні об'єкти, такі як вітрини, стенди, рекламні щити. При підрахунку відвідувачів дані системи працюють за допомогою відбитих інфрачервоних променів. Програма лічильників підрахунку налаштована так, що він зараховує відвідувачів, які знаходилися біля об'єкта певний час, задане в системі, і не реєструє проходять відвідувачів. Статистичні дані, через кожні 10 хвилин, автоматично надходять в центральний офіс на колектор збору даних, використовуючи при цьому бездротовий інтерфейс радіоканалу.

Дані системи підрахунку відвідувачів використовуються з колекторами JR MANUAL, JR LAN, JR MOBI. Використовуючи бездротові системи підрахунку, Ви не порушуєте інтер'єр кімнати, дизайн приміщення залишається колишнім, так як вони без проводів комунікації та живлення.

Варианти використання:

Системи підрахунку відвідувачів (лічильники) JR REF можна використовувати для підрахунку людей які знаходяться біля:

  • Виставкові стенди та об'єкти
  • Вітрини магазинів
  • Стійка для обслуговування
  • Інші об'єкти

Переваги:

  • Бездротова установка - системи підрахунку відвідувачів кріпиться за допомогою двосторонньої липкої стрічки, без кабелів передачі даних і живлення.
  • Практичність і обумовленість - система працює при будь-якому положенні і спочатку налаштовані на підрахунок користувачів, які знаходилися біля об'єкта певний час.
  • Бездротова передача даних - дані з систем передаються автоматично по радіоканалу в в центральний офіс.
  • Економічність і відмовостійкість - системи працюють самостійно, системи, зберігають свою працездатність після відмови одного або декількох складових компонентів.

Технічні характеристики:

Назва Опис
Принцип работи Відбиття ІК променя
Визначення напрямку Однонаправлений
Внутрішня пам'ять 25 діб, погодинної статистики
Матеріал корпусу ABS Plastic, чорний або білий
Джерело живлення 3 AA батарейки
Термін роботи До 24 місяців (до 2-х років)
Збір даних Колектор JR MOBI або JR LAN
Розміри 67 x 67 x 25мм
Точність підрахунку 95% 2м, >2м -1%/м
Відстань для підрахунку Оптимальний режим від 1м-2м
Кут ІК випромінювання
Кріплення Двох стороння липка стрічка або кронштейн
Анти-саботажний захист Звуковий сигнал з налаштованим періодом спрацьовування і звіт в аналітичній програмі

В даний час на ринку представлена ​​велика кількість систем підрахунку, що відрізняються за призначенням, функціоналу, ціною. Нашими автономними системами підрахунку покупців можна відносно недорого вирішити як і просту задачу за підрахунком відвідувачів. Так і більш складну з урахуванням напрямку руху, з можливістю аналізу отриманої інформації на ПК і в мережі.

Системи підрахунку відвідувачів, встановлені на входах, дозволяють з'ясувати загальну кількість відвідувань магазину або торгового центру за певний період часу і отримати звіт, який ілюструє їх динаміку. Порівнюючи отримані результати відвідувань зі звітністю про скоєні покупках і аналізуючи отриману інформацію, можна спланувати рекламну кампанію торгового підприємства так, щоб вона охопила як можна більшу кількість потенційних покупців. Разом з тим при їх використанні можна достовірно, а не «на глаз», оцінити ефективність вже проведеної рекламної кампанії, а також виявити негативні моменти в оформленні торгового залу, що сприяють зниженню купівельної активності.

Системи підрахунку відвідувачів, встановлені усередині торгового залу, допомагають визначити напрямки руху покупців і виявити найбільш популярні у покупців маршрути, а значить, розташувати товар усередині магазина таким чином, щоб представити його покупцеві в найбільш вигідному світлі.