Компания "JR Systems" в FaceBook!!!Компания "JR Systems" в Google Plus!!!Компания "JR Systems" в Twitter!!!

Оберіть мову

Оберіть мову

Системы подсчета посетителей. Беспроводные датчики.

Колектор для збору даних JR LAN

Колектор для збору даних JR LAN

Застосування:

JR LAN TCPIP Data collector, Automatic, Radio, 2.4 Ghz, RJ45.
Колектор для збору даних JR LAN призначений для зчитування певних видів інформації з лічильників підрахунку JR REF, JR UNI, а також JR DUOS. При зборі і пересилці даних не використовується локальний комп'ютер, підключення проводитися в локальну мережу безпосередньо, при цьому підвищується відмовостійкість системи загального підрахунку відвідувачів. Це підвищує відмовостійкість системи при підрахунку відвідувачів. Дані зчитуються з лічильників відвідувачів автоматично через радіоканал. Обслуговування до 10 лічильників підрахунку відвідувачів здійснюється за допомогою одного колектора даних, при цьому у внутрішній пам'яті колектора зберігається до 250 днів підсумовуваною погодинної статистики, отриманої з усіх лічильників які знаходятся радіусі дії. Статистичні дані кожні 15 хвилин автоматично надходять в центральний офіс.

Варианти використання:

Колектор збору даних JR LAN зчитує інформацію з таких лічильників, як:

  • бездротові лічильники відвідувачів JR REF
  • бездротові лічильники відвідувачів JR UNI
  • бездротові лічильники відвідувачів JR DUOS

Переваги:

  • Достовірність - підключення проводитися в локальну мережу безпосередньо, не використовуючи локальний комп'ютер, при цьому підвищується відмовостійкість системи загального підрахунку відвідувачів.
  • Автоматизація - зчитування даних проводиться автоматично з усіх лічильників за допомогою радіоканалу.
  • Централізована подача звітності - отримані статистичні дані автоматично, через локальну направляються в головний офіс.
  • Багатосторонність - даний колектор може експлуатуватися для зчитування даних з різних типів лічильників.

Технічні характеристики:

Назва Опис
Збір даних Автоматично через радіо канал
Радіус дії 20 - 50 метрів
Кількість лічильників 10 шт.
Внутрішня пам'ять 250 діб погодинної статистики
Матеріал корпусу ABS пластик, чорний
Частота радіо модуля 2.4 Ггц
Потужність випромінювання 3.2 мВт
Живлення  Зовнішній блок живлення 5В
Розміри 90 х 66 х 28 мм
Налаштування З'єднання з ПК через провід USB
Передача даних Автоматично

В даний час на ринку представлена ​​велика кількість систем підрахунку, що відрізняються за призначенням, функціоналу, ціною. Нашими автономними системами підрахунку покупців можна відносно недорого вирішити як і просту задачу за підрахунком відвідувачів. Так і більш складну з урахуванням напрямку руху, з можливістю аналізу отриманої інформації на ПК і в мережі.

Системи підрахунку відвідувачів, встановлені на входах, дозволяють з'ясувати загальну кількість відвідувань магазину або торгового центру за певний період часу і отримати звіт, який ілюструє їх динаміку. Порівнюючи отримані результати відвідувань зі звітністю про скоєні покупках і аналізуючи отриману інформацію, можна спланувати рекламну кампанію торгового підприємства так, щоб вона охопила як можна більшу кількість потенційних покупців. Разом з тим при їх використанні можна достовірно, а не «на глаз», оцінити ефективність вже проведеної рекламної кампанії, а також виявити негативні моменти в оформленні торгового залу, що сприяють зниженню купівельної активності.

Системи підрахунку відвідувачів, встановлені усередині торгового залу, допомагають визначити напрямки руху покупців і виявити найбільш популярні у покупців маршрути, а значить, розташувати товар усередині магазина таким чином, щоб представити його покупцеві в найбільш вигідному світлі.