Компания "JR Systems" в FaceBook!!!Компания "JR Systems" в Google Plus!!!Компания "JR Systems" в Twitter!!!

Оберіть мову

Оберіть мову

Системы подсчета посетителей. Беспроводные датчики.

Колектор для збору даних JR MOBI

Колектор для збору даних JR MOBI

Застосування:

JR Mobi Data collector, Automatic, Radio, 2.4 Ghz, GSM 800/900/1800/1900 Mhz.
Бездротовий колектор автоматичного збору даних JR Mobi є один з основних компонентів системи підрахунку відвідувачів. Даний колектор здатний працювати з лічильниками підрахунку відвідувачів таких моделей як - JR UNI, JR DUOS, JR REF. Дані автоматично зчитуються з колектора. Зчитування відбувається через радіоканал на об'єктах, де обмежена підключення до Інтернету. Отримані дані передаються через з'єднання GPRS в центральний офіс. За допомогою одного колектора даних можна обслужити до 10 лічильників, а у внутрішній пам'яті колектора зберігається до 250 днів підсумовуваною погодинної статистики, отриманої з усіх лічильників, які знаходяться в радіусі дії. Статистичні дані, кожні 15 хвилин, автоматично надходять в центральний офіс.

Варианти використання:

Колектор збору даних JR Mobi зчитує інформацію з таких лічильників, як:

  • бездротові лічильники відвідувачів JR REF
  • бездротові лічильники відвідувачів JR UNI
  • бездротові лічильники відвідувачів JR DUOS

Переваги:

  • Автономність - можлива відправка отриманих даних через GPRS підключення до мобільної мережі, не залежно, який оператор.
  • Автоматизація - зчитування даних проводиться автоматично з усіх лічильників через радіоканал.
  • Централізована подача звітності - отримані статистичні дані автоматично, через Інтернет або локальну мережу, пересилаються в центральний офіс.
  • Багатосторонність - даний колектор можна використовувати з різними типами лічильників.

Технічні характеристики:

Назва Опис
Збір даних Автоматично через радіо канал
РРадіус дії 20 - 50 метрів
Кількість лічильників 10 шт.
Внутрішня пам'ять 250 діб погодинної статистики
Корпус ABS пластик, чорний
Частота радіо модуля 2.4 Ггц
Мощность излучения 3.2 мВт
Живлення Зовнішній блок живлення 5В
Розміри 110 х 75 х 25 мм
Налаштування З'єднання з ПК через провід USB
Стандарти GSM GSM 800/900/1800/1900

В даний час на ринку представлена ​​велика кількість систем підрахунку, що відрізняються за призначенням, функціоналу, ціною. Нашими автономними системами підрахунку покупців можна відносно недорого вирішити як і просту задачу за підрахунком відвідувачів. Так і більш складну з урахуванням напрямку руху, з можливістю аналізу отриманої інформації на ПК і в мережі.

Системи підрахунку відвідувачів, встановлені на входах, дозволяють з'ясувати загальну кількість відвідувань магазину або торгового центру за певний період часу і отримати звіт, який ілюструє їх динаміку. Порівнюючи отримані результати відвідувань зі звітністю про скоєні покупках і аналізуючи отриману інформацію, можна спланувати рекламну кампанію торгового підприємства так, щоб вона охопила як можна більшу кількість потенційних покупців. Разом з тим при їх використанні можна достовірно, а не «на глаз», оцінити ефективність вже проведеної рекламної кампанії, а також виявити негативні моменти в оформленні торгового залу, що сприяють зниженню купівельної активності.

Системи підрахунку відвідувачів, встановлені усередині торгового залу, допомагають визначити напрямки руху покупців і виявити найбільш популярні у покупців маршрути, а значить, розташувати товар усередині магазина таким чином, щоб представити його покупцеві в найбільш вигідному світлі.