Компания "JR Systems" в FaceBook!!!Компания "JR Systems" в Google Plus!!!Компания "JR Systems" в Twitter!!!

Оберіть мову

Оберіть мову

Системы подсчета посетителей. Беспроводные датчики.

images/JRAnalitics.png

Зручне програмне забезпечення з можливістю створення статистичних, аналітичних, адміністративних і фінансових звітів допоможе об'єктивно оцінити параметри бізнесу та ефективність використання фінансових і людських ресурсів компанії.

Системи підрахунку відвідувачів, лічильники покупців дозволяють на досить великих відстанях передавати інформацію про відвідуваність магазину для подальшої обробки на персональний комп'ютер або сервер. У комп'ютері дані обробляє спеціалізована програма - "JR Analitics" (поставляється разом з нашими лічильниками відвідувачів), видаючи остаточну інформацію в зручних діаграмах і графіках. Широкі функціональні можливості програми "JR Analitics" дозволяють, наприклад, оцінити і порівняти відвідуваність магазинів, що входять в мережу, в режимі реального часу. Програма "JR Analitics" також надає гнучку систему звітів (історичних, порівняльних, аналітичних) і може бути інтегрована з програмним забезпеченням замовника, що дозволить поєднати графік відвідуваності з графіком продажів.

Такі широкі можливості наших датчиків відвідувачів допоможуть вирішити ряд важливих аналітичних завдань для кожного торгового підприємства: оцінити ефективність реклами і промоакцій, зіставити кількість відвідувачів з обсягами продажів, визначити пікові години відвідуваності магазину і багато іншого. Функціонал програми може бути розширений за бажанням замовника. Наша аналітична програма "JR Analitics", що поставляється в комплекті з лічильниками покупців, дозволяє проводити аналіз даних про відвідуваність магазина в різних розрізах.