Компания "JR Systems" в FaceBook!!!Компания "JR Systems" в Google Plus!!!Компания "JR Systems" в Twitter!!!

Оберіть мову

Оберіть мову

Системы подсчета посетителей. Беспроводные датчики.

/images/img/solution_prew.jpg

Рішення на основі застосування систем підрахунку відвідувачів компанії "JR системи" розроблялося для різного роду об'єктів, де необхідно вести підрахунок відвідувачів. Використання даних систем підрахунку дозволить вести облік покупців у магазинах, статистику відвідувачів виставкових стендів, а також проводити глибокий аналіз відвідуваності торгово-розважальних центрів.

Централізований підрахунок відвідувачів для мережі магазинів

Система підрахунку відвідувачів JR UNI застосовується для автоматичного обліку відвідувачів і використовується в самих різних приміщеннях: салонах, офіційних установах, ресторанах і кафе, офісах, концертних залах, торгових точках, гіпермаркетах і тд.

Continue Reading

Підрахунок відвідувачів для комплексних приміщень

Автоматизований підрахунок відвідувачів і визначення кількості відвідувачів знаходяться в різних зонах і поверхах комплексу приміщень застосовується в розважальних комплексах, торгових центрах та інших комплексних приміщеннях.

Continue Reading

Підрахунок відвідувачів в одному конкретному приміщенні

Провести підрахунок відвідувачів в одному або декількох приміщеннях ми рекомендуємо використовувати систему підрахунку відвідувачів JR UNI. Дана система складається з трьох компонентів: бездротові інфрачервоні лічильники відвідувачів.

Continue Reading

Підрахунок відвідувачів для нічних клубів і дискотек

Автоматизований підрахунок відвідувачів і визначення кількості відвідувачів знаходяться в різних зонах і поверхах комплексу приміщень застосовується для контролю кількості відвідувачів у нічних клубах, розважальних комплексах, дискотеках.

Continue Reading

Підрахунок відвідувачів біля окремого об'єкта

Проведення підрахунку відвідувачів у окремо розташованих об'єктів, де потрібно враховувати тільки тих відвідувачів, ща затрималися, фільтруючи проходять повз об'єкту проводиться систему підрахунку відвідувачів JR REF. Дана система складається з трьох компонентів:

Continue Reading

Будь-якого власника магазину цікавить насамперед окупність системи підрахунку відвідувачів. Підрахунок відвідувачів - потужний маркетинговий інструмент, службовець для підвищення продажів в магазинах і торгових центрах, поліпшення якості обслуговування відвідувачів, для проведення безпомилкових розрахунків місця і часу проведених рекламних та інших акцій. При цьому вартість таких систем починається буквально від кількох тисяч гривень. Тому окупність їх, як і інших елементів автоматизації, дуже швидка.

Системи підрахунку відвідувачів вирішують цілий ряд завдань, що не охоплюються іншими елементами автоматизації. У них своя власна ніша, і необхідність для маркетингу видаваної такими системами інформації не залишає сумнівів. На сегодняшний день наши системы подсчета посетителей уже установлены в ряде крупных торгово-развлекательных центрах, отдельных магазинах, сетей магазинов и автосалонах по всей Украине. Зараз йде активне впровадження цього елемента автоматизації, і скоро, мабуть, нас усіх порахують - від цього не піти.