Компания "JR Systems" в FaceBook!!!Компания "JR Systems" в Google Plus!!!Компания "JR Systems" в Twitter!!!

Оберіть мову

Оберіть мову

Системы подсчета посетителей. Беспроводные датчики.

Централізований підрахунок відвідувачів для мережі магазинів

Система підрахунку відвідувачів JR UNI застосовується для автоматичного обліку відвідувачів і використовується в самих різних приміщеннях: салонах, офіційних установах, ресторанах і кафе, офісах, концертних залах, торгових точках, гіпермаркетах і тд.

Дана система обліку відвідувачів працює на принципі перетину інфрачервоного бар'єру. Пара лічильників відвідувачів, розташовані один навпроти одного утворюючи ІК бар'єр, і підключені за технологією WI-FI до колектора збору даних. Коли бар'єр перетинає рухомим об'єктом, це фіксується датчиками обліку відвідувачів, зберігаючи дані про кількість людей для подальшої передачі на радіо колектор. Один радіо колектор здатний одночасно обробляти дані від 10 лічильників, що знаходяться в зоні доступу. Лічильники відвідувачів і радіо колектор легко встановлюються в будь підходяще місце в приміщенні і не порушують дизайну навколишнього оточення. Вони також не вимагають ніяких кабелів для з'єднання між собою і встановлюються на стіни за допомогою спеціального скотча. Система підрахунку покупців також має функцію антивандальної сигналізації і нею можна користуватися як звуковим сигналізатором про вхідний об'єкті. У результаті використання новітньої технології економії енергоспоживання XLP (Extreme низької потужності), термін роботи батарейок може дорівнювати 2 рокам. Компоненти системи підрахунку відвідувачів JR UNI автономні. Це робить систему в цілому більш стійкою до відмов і більш надійною, легкої у використанні. Система підрахунку відвідувачів JR UNI універсальна в своїй конфігурації і має три різні способи конфігурування і налаштування. Способи конфігурації залежать від наявності комунікацій і комп'ютерів (на місці). Може працювати і без локальних ПК. Для обробки та аналізу зібраних системою даних використовується програмне забезпечення «JR Аналітика». З його допомогою проводиться аналіз зібраних даних і на його основі формуються звіти, які з легкістю можуть бути застосовані в подальшому для підвищення ефективності роботи підприємства.

Будь-якого власника магазину цікавить насамперед окупність системи підрахунку відвідувачів. Підрахунок відвідувачів - потужний маркетинговий інструмент, службовець для підвищення продажів в магазинах і торгових центрах, поліпшення якості обслуговування відвідувачів, для проведення безпомилкових розрахунків місця і часу проведених рекламних та інших акцій. При цьому вартість таких систем починається буквально від кількох тисяч гривень. Тому окупність їх, як і інших елементів автоматизації, дуже швидка.

Системи підрахунку відвідувачів вирішують цілий ряд завдань, що не охоплюються іншими елементами автоматизації. У них своя власна ніша, і необхідність для маркетингу видаваної такими системами інформації не залишає сумнівів. На сегодняшний день наши системы подсчета посетителей уже установлены в ряде крупных торгово-развлекательных центрах, отдельных магазинах, сетей магазинов и автосалонах по всей Украине. Зараз йде активне впровадження цього елемента автоматизації, і скоро, мабуть, нас усіх порахують - від цього не піти.