Компания "JR Systems" в FaceBook!!!Компания "JR Systems" в Google Plus!!!Компания "JR Systems" в Twitter!!!

Оберіть мову

Оберіть мову

Системы подсчета посетителей. Беспроводные датчики.

Підрахунок відвідувачів для нічних клубів і дискотек

Автоматизований підрахунок відвідувачів і визначення кількості відвідувачів знаходяться в різних зонах і поверхах комплексу приміщень застосовується для контролю кількості відвідувачів у нічних клубах, розважальних комплексах, дискотеках.

Дана система складається з чотирьох компонентів: бездротові інфрачервоні лічильники відвідувачів з функцією визначення напрямку руху відвідувачів, колектор даних для зчитування інформації з лічильників відвідувачів, серверна аплікація для збору даних з колекторів і комп'ютерна програма для побудови різних звітів.

Компоненти системи:

  • Двонаправлені лічильники відвідувачів JR DUOS
  • Колектор для збору даних JR MOBI
  • Програмне забезпечення для керування роботою системи "JR Server"
  • Програма для проведення аналітики "JR Analitics"

Перевага системи підрахунку відвідувачів JR Systems у використанні бездротових лічильників JR DUOS з функцією визначення напрямку руху відвідувачів, що, крім статистики відвідуваності об'єкта, дозволяє визначити кількість відвідувачів знаходяться в певній зоні даного об'єкта. Наприклад, можна визначити кількість відвідувачів на конкретному поверсі розважального центру або наповнюваність залів нічного клубу. Дані про кількість відвідувачів відображаються як у вигляді статистики, так і в реальному часі.
Завдяки унікальній інноваційній технології XLP (Extreeme Low Power), розробленої компанією "JR Systems", термін роботи бездротових двонаправлених лічильників становить до 1-1.5 років від батарейок типу АА, що є унікальною розробкою і не має аналогів у світі. Ми рекомендуємо використовувати колектор для збору даних JR MOBI з функцією передачі статистичних даних через мережу мобільного оператора. Таким чином система підрахунку відвідувачів є повністю незалежною від наявності якої або ІТ інфраструктури або підключення до неї, а також просто встановлюється без будівельних робіт з монтажу кабелів комунікації.
Бездротові лічильники відвідувачів встановлюються (приклеюються) на вході в приміщення і формують невидимий інфрачервоний бар'єр. Кожне те бар'єру буде зараховано і збережено в пам'яті лічильника відвідувачів з урахуванням напрямку руху відвідувача. Через певний час лічильник відвідувачів передасть статистичні дані в колектор даних, який передасть дані в центральний офіс в автоматичному режимі. Колектор автоматично відсилає статистичні дані через GPRS з'єднання на серверну аплікацію, яка забезпечує централізоване зберігання і обробку даних з різних колекторів.
Для перегляду даних використовується програма "JR Analitics", за допомогою якої можна побудувати різні статистичні, аналітичні, адміністративні та фінансові звіти. Для перегляду фінансових звітів, суміщених зі статистикою відвідувань, можливо налаштувати імпорт фінансових даних з системи звітності касових апаратів. Дані в програмі "JR Analitics" оновлюються автоматично. Для обліку кількості відвідувачів знаходяться в приміщенні передбачена можливість виведення інформації в окремому вікні програми з можливістю введення ліміту відвідувачів в конкретному приміщенні або зоні приміщення. При досягненні ліміту система підрахунку відвідувачів видає попередження, а при перевищенні встановленого ліміту відвідувачів - спрацьовує тривожне повідомлення. Контроль кількості відвідувачів може проводиться в реальному часі з невеликою затримкою до 20 секунд. Також система підрахунку відвідувачів зберігає статистику відвідувань кожного приміщення або зони приміщення.

Будь-якого власника магазину цікавить насамперед окупність системи підрахунку відвідувачів. Підрахунок відвідувачів - потужний маркетинговий інструмент, службовець для підвищення продажів в магазинах і торгових центрах, поліпшення якості обслуговування відвідувачів, для проведення безпомилкових розрахунків місця і часу проведених рекламних та інших акцій. При цьому вартість таких систем починається буквально від кількох тисяч гривень. Тому окупність їх, як і інших елементів автоматизації, дуже швидка.

Системи підрахунку відвідувачів вирішують цілий ряд завдань, що не охоплюються іншими елементами автоматизації. У них своя власна ніша, і необхідність для маркетингу видаваної такими системами інформації не залишає сумнівів. На сегодняшний день наши системы подсчета посетителей уже установлены в ряде крупных торгово-развлекательных центрах, отдельных магазинах, сетей магазинов и автосалонах по всей Украине. Зараз йде активне впровадження цього елемента автоматизації, і скоро, мабуть, нас усіх порахують - від цього не піти.