Компания "JR Systems" в FaceBook!!!Компания "JR Systems" в Google Plus!!!Компания "JR Systems" в Twitter!!!

Оберіть мову

Оберіть мову

Системы подсчета посетителей. Беспроводные датчики.

Підрахунок відвідувачів біля окремого об'єкта

Проведення підрахунку відвідувачів у окремо розташованих об'єктів, де потрібно враховувати тільки тих відвідувачів, ща затрималися, фільтруючи проходять повз об'єкту проводиться систему підрахунку відвідувачів JR REF. Дана система складається з трьох компонентів:

бездротові інфрачервоні лічильники відвідувачів, колектор даних для зчитування інформації з лічильників відвідувачів і комп'ютерна програма для зберігання даних і побудови різних звітів. Систему обліку відвідувачів у об'єктів зазвичай використовують на виставках або в магазинах для обліку кількості відвідувачів у певних вітрин.

Компоненти системи:

  • Лічильник відвідувачів JR REF
  • Колектор для збору даних JR LAN
  • Програма для збору і обробки даних "JR Analitics"

Лічильники відвідувачів встановлюються (приклеюються) на об'єкт, у якого необхідно робити підрахунок відвідувачів. Лічильник відвідувачів формує перед собою невидиме поле з інфрачервоних променів на відстані 1-1.5 метра, шириною в 6 градусів. Налаштовується параметри підрахунку відвідувачів, наприклад, якщо відвідувач знаходиться в контрольній зоні лічильника відвідувачів більше 5 секунд, то його зараховувати, якщо відвідувач просто пройшов мимо - не зараховувати. Через певний час лічильник відвідувачів передасть статистичні дані в колектор даних, який підключений до локального комп'ютера. На комп'ютері встановлена ​​програма "JR Analitics", за допомогою якої можна подивитися різні статистичні та аналітичні звіти. Дані в програмі оновлюються автоматично.
При необхідності, можна налаштувати автоматичне пересилання даних на інший комп'ютер (наприклад, відправляти копію даних в центральний офіс).
Якщо в приміщенні немає можливості підключити колектор даних до локального комп'ютера або комп'ютера взагалі немає, то можна використовувати інший тип колектора:

JR Manual - мобільний колектор для зчитування даних з датчиків вручну,
JR LAN - автоматичний колектор з передачею даних через локальну мережу,
JR Mobi - автоматичний колектор з передачею даних через мережу мобільного оператора

Будь-якого власника магазину цікавить насамперед окупність системи підрахунку відвідувачів. Підрахунок відвідувачів - потужний маркетинговий інструмент, службовець для підвищення продажів в магазинах і торгових центрах, поліпшення якості обслуговування відвідувачів, для проведення безпомилкових розрахунків місця і часу проведених рекламних та інших акцій. При цьому вартість таких систем починається буквально від кількох тисяч гривень. Тому окупність їх, як і інших елементів автоматизації, дуже швидка.

Системи підрахунку відвідувачів вирішують цілий ряд завдань, що не охоплюються іншими елементами автоматизації. У них своя власна ніша, і необхідність для маркетингу видаваної такими системами інформації не залишає сумнівів. На сегодняшний день наши системы подсчета посетителей уже установлены в ряде крупных торгово-развлекательных центрах, отдельных магазинах, сетей магазинов и автосалонах по всей Украине. Зараз йде активне впровадження цього елемента автоматизації, і скоро, мабуть, нас усіх порахують - від цього не піти.