Компания "JR Systems" в FaceBook!!!Компания "JR Systems" в Google Plus!!!Компания "JR Systems" в Twitter!!!

Оберіть мову

Оберіть мову

Системы подсчета посетителей. Беспроводные датчики.

Система підрахунку відвідувачів, лічильники покупців - це унікальне обладнання якому необхідно забезпечити всі об'єкти, де від кількості відвідувачів залежить дохід магазину або мережі ресторанів в цілому. Докладна статистика відвідувань, яку отримують за допомогою систем підрахунку відвідувачів, дозволяє ретельно продумати план розвитку підприємства, виявити закономірності, що сприяють підвищенню його популярності у потенційних клієнтів.

Існує безліч факторів, які впливають на різке збільшення кількість відвідувачів або ж на оборот - різкого їх спаду. Дані моменти можна точно визначити маючи у своєму розпорядженні детальну статистику відвідувань магазину за довгий період часу. Підрахунок відвідувачів дає величезний потенціал передбачити ті випадки, виникнення яких здавалося раніше просто не передбачуваними, випадковими - без ведених на те причин. Знання тих факторів - які на пряму впливають на зростання активності відвідувачів магазину, дозволить Вам уникнути переломних моментів в роботі компанії, передбачати приріст відвідуваності і бути готовим до таких моментів заздалегідь з метою зниження втрат і вилучення максимальної вигоди.

Використовуючи дані накопиченої статистики, магазин може з високим ступенем точності передбачити кількість відвідувань в той чи інший день і уникнути зайвих витрат на заробітну плату співробітникам, а також уникнути їх надмірної завантаженості, неминуче веде до погіршення якості обслуговування покупців. Для торгового центру системи підрахунку відвідувачів допомагають оптимізувати розподіл потоків відвідувачів по площі підприємства, змінюючи зонування, направляти потоки в найбільш прибуткові зони, диференціювати ставки оренди і так далі.